Szczecinek hotel Mieszkania dla młodych
19

Kwiecień

2 lata ago

Mieszkania dla młodych

Mieszkania dla młodych
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

Mieszkania dla mlodych (7)Wielu z nas marzy o własnym lokum, nie ważne czy to o domku jednorodzinnym na wsi czy mieszkaniu w mieście. Każdy marzy o swoich czterech ścianach, które mógłby nazywać domem.

Często jednak na marzeniach się kończy. Dla większości młodych Polaków marzenia o własnym lokum są nierealne, głównie ze względów finansowych. Wielu z nich nie ma zdolności finansowej do otrzymania kredytu hipotecznego lub nie posiada tak zwanego wkładu własnego, który jest przez banki wymagany.
Z pomocą takim osobom przychodzi program pomocy mieszkania dla młodych. Program ten ma na celu pomoc osobom do 35 roku życia, które nie mają środków na wkład własny. Program dedykowany jest dla ludzi młodych, dla singli i małżeństw z dziećmi lub bez. W zależności od naszej sytuacji rodzinnej dopłaty z programu mogą wahać się między 10 a 30 procent. Aby skorzystać z programu warto udać się do dobrego doradcy finansowego, który przeprowadzi nas przez całą długą i skomplikowaną drogę związaną z otrzymaniem takiego kredytu na zakup własnego domu czy mieszkania.

Pozostałe wpisy o nieruchomościach:

Tag:
admin Administrator